Baymak Duotec Compact 30
  • Baymak Duotec Compact 30
  • Baymak Duotec Compact 30
  • Baymak Duotec Compact 30

Baymak Duotec Compact 30

Compact 30

10,300.00 ₺

Garanti

3 Yıl

Verim

%92

Sıcak Su

14.5 lt/dk

Baymak Duotec Compact 30 yoğuşmalı kombi, düşük yakıt tüketimi ile yüksek sıcaklık değerleri elde edebilme özellikleri sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Mevsimsel ısıtma verimliliği %92 değerine kadar yükselir ve premix yanma teknolojisi sayesinde yoğuşma kalitesi artar, bu da düşük yakıt miktarları ile yüksek sıcaklıklar elde edilmesini sağlar. Yanma grubunda yer alan Cold Burner Door teknolojisi ile düşük enerji ve elektrik tüketimi gerçekleştirilir, bu da elektrik faturalarında tasarruf sağlar. Baymak Duotec Compact 30 yoğuşmalı kombi, çevre dostu yapısı sayesinde zararlı ve kirli gaz salınımını en aza indirger ve NOx sınıfı olarak 6. sınıfta yer alır.

Opsiyonel dijital oda termostatı ile istenilen odanın sıcaklığına göre yakma işlemi gerçekleştirilir ve odanın sıcaklığı belirli bir seviyenin altına düştüğünde kombi otomatik olarak devreye girer, bu sayede odanın sıcaklığı istenilen derecenin altına düşmez. Baymak Duotec Compact 30 yoğuşmalı kombi, maksimum 10 metre baca mesafesi sayesinde bacası ekstra uzaklara konumlandırılmak zorunda kalmaz ve arıza tespit sistemi ile kendi arızasını algılayarak kullanıcısına ileterek süre kaybı yaşanmasını önler.

Küçük ebatları ile kullanıldığı yüzeyde az yer kaplayan ve 28 kilogram ağırlığı ile kolayca taşınabilen Baymak Duotec Compact 30 yoğuşmalı kombi, balkon ya da mutfak gibi alanları daraltmadan konumlandırılabilir. Dijital LCD gösterge paneli üzerinden de olası arızalar ve bozulmalar hızlıca tespit edilebilir. Tüm bu özellikleri ile Baymak Duotec Compact 30 yoğuşmalı kombi, kullanıcılarına yüksek performans ve enerji tasarrufu sağlar.

* Fiyatlara sadece orjinal baca ve baca dirseği dahildir.
* Kombi montajı ve proje çizimi ayrıca ücretlendirilmektedir.
* Fiyatlar sadece istanbul içi kombi değişimi veya proje montaj hizmet satın alımlarında geçerlidir.

LCD Ekranı Var

Tip Yoğuşmalı

Genişlik / Yükseklik / Derinlik (mm) 700/400/280

Ağırlık (Net-kg) 29